محل تبلیغات شما

عصر حاضر، زمان بسیار خوبی برای شروع کار آزاد و راه اندازی تجارت شخصی است. قطعا فردی که قصد راه اندازی و ایجاد شرکت و یا تجارتی را دارد، نسبت به انجام آن کار دارای علاقه و اشتیاق است و این وجه تمایز اکثر افرادی است که وقت و انرژی خود را صرف داشتن تجارت شخصی کرده‌اند، ولی داشتن اشتیاق کافی نیست و نباید علاقه را با هوش تجاری اشتباه بگیرید. اگر هر دو مورد را داشته باشید و به خوبی از آنها استفاده کنید، دیگر شکستی اتفاق نمی‌افتد و کسب موفقیت برایتان راحت خواهد بود. اما سوال من این است که آیا وجود دانش و اعتماد به نفس، باعث تغییر دیدگاه و اعتقاد شما نسبت به زندگی خواهد شد که با وجود آنها می‌توان به موفقیت در هر زمینه‌ای رسید؟ خب در اینجا نکات خاصی را برایتان آماده کرده‌ام تا با فراگیری آنها بتوانید زندگی خودتان را تغییر دهید و راه موفقیت را پیش بگیرید. این نکات همه و همه جزء تجربیات و مراحل زندگی خودم است که سال‌ها پشت سر گذاشتم و به اینجا رسیدم با دقت این قسمت را مطالعه کنید. من قرار است که شما را با چند نکته مهم و در عین حال ساده آشنا کنم تا درک متفاوتی از زندگی و شغل داشته باشید. شما با رعایت و اجرای این نکات می‌توانید بر موانع بزرگی که در زندگی ممکن است پیش بیایند به خوبی غلبه کنید و من شما را کمک خواهم کرد که با غلبه بر مشکلات، زندگی آسان‌تری داشته باشید و یک تجارت موفق داشته باشید. البته شما با رعایت این نکات نه تنها تبدیل به یک تاجر موفق بلکه تبدیل به یک فرد مثبت و موفق در زندگی شخصی هم خواهید شد. کار سختی هم نیست، فقط با دقت به اصول تجارت موفق توجه کنید.
و سوال آخر من از شما و آغاز مسیر موفقیت …

آیا آماده‌اید که از دنیای پر پیچ و خم شکست بیرون بیایید و وارد دنیای موفقیت من شوید؟!

اصول تجارت موفق

33- کشف استعدادهای نهفته

منظور من این است که باید ذرات درونی” نهفته در قلب خود را کشف کنید و بیابید. با کشف آنها می‌توانید ادامه مسیر را راحت‌تر طی کنید و به هدف اصلی خودتان برسید. بگذارید موضوع را با یک مثال راحت‌تر بیان کنم. ببنید، برای ساخت یک بنا یا هر چیز کوچکی مواد اولیه مورد نیاز شن و ماسه است. در واقع این‌ها کوچکترین چیزهایی هستند که برای انجام کار نیاز هستند اما در عین حال مهم‌ترین چیز در ساخت آن به شمار می‌روند. همین شن و ماسه‌ها هستند که باعث جلوگیری از ریزش و شکست در کار خواهند شد. ذرات درونی شما و استعدادهای نهفته در کالبد شما هم همین‌ها هستند. اما با این فرق که شما باید آنها را ابتدا در قلب خود جستجو کنید و با استفاده از آنها تصمیم گیری کنید. از نظر من که یک فرد موفق در تجارت هستم، هیچ کسب و کار و تجارتی، بدون داشتن این قدرت به موفقیت نخواهد رسید. من خودم همیشه به دنبال این بودم که درون خودم را کشف کنم. درک این موضوع به ما کمک می‌کند که انگیزه بگیریم و در واقع ما را به سمت و سوی موفقیت سوق می‌دهد.

34- تلاش برای کاهش ترس

غلبه بر ترس اولین قدم در اصول تجارت موفق و موفقیت کارآفرینان است ترس همیشه در هر زمینه‌ای ما را از ادامه مسیر باز داشته و اگر طولانی و بیش از حد باشد باعث نابودی‌مان خواهد شد. ترس می‌تواند نه تنها تجارت شما را بلکه هرچیزی را نابود و فلج کند. شما نباید به هیچ وجه ترس را به وجود خودتان راه دهید. شاید به نظر کار سختی برسد اما نگران نباشید، من برای همین اینجا هستم، هستم تا به شما کمک کنم که چنین چیزی هیچ‌گاه برایتان رخ ندهد. شما نباید هیچ گاه افکار خودتان را به سمت ترس سوق دهید چون من اگر به هرچیزی فکر کنم طرز فکرم عوض خواهد شد و فکر و ذکرم همه به همان سمت و سو خواهد رفت. ببینید دوستان، شاید این جمله کلیشه‌ای باشد و شما خیلی آن را شنیده باشید اما چیزی است که واقعا حقیقت دارد و من خودم هم همیشه هم برای خودم و هم برای دیگران که از من برای موفقیت راهنمایی خواستند می‌گویم، اگر من به چیزهای مثبت فکر کنم و افکارم را پر از چیزهای خوب کنم مطمئنا تمام آن چیزها به سمت من سرازیر خواهند شد و اگر هم مدام به چیزهای منفی و بد فکر کنم زندگی من پر از اتفاق‌های منفی می‌شود و انرژی در زندگی‌ام وجود نخواهد داشت. این قانون طبیعت است، پس اگر می‌خواهید فردی موفق در زندگی و کسب و کارتان شوید، سعی کنید همیشه و در همه حال به چیزهای مثبت فکر کنید و کارهای مثبت انجام دهید تا بتوانید روز به روز موفق و موفق‌تر باشید.

اصول تجارت موفق

35- آینده نگر بودن

آیا شما آرزویی برای آینده خودتان دارید؟ چقدر در طول روز آینده نگری می‌کنید؟ تجسم، تبدیل آن به واقعیت را آسان‌تر می‌کند. اگر جوابتان بله است باید بگویم که این کار خوب است اما فقط نشستن و آرزو کردن کافی نیست. شما باید آرزو کنید و آنها را تجسم کنید که در واقعیت به حقیقت پیوستند، سعی کنید آنها را پیش خودتان بازگو کنید. این امر باعث می‌شود که آرزوهایتان واقعی‌تر به نظر بیایند و بیشتر برای رسیدن به آنها ترغیب می‌شوید. مثلا من خودم سعی می‌کردم در طول روز چشم اندازهای خودم را یادداشت کنم و یا مسیری را که باید طی می‌کردم را برای خودم ترسیم می‌کردم. شما هم می‌توانید همین کار را انجام دهید، کمک بزرگی برای طی کردن ادامه مسیر به شما خواهد کرد.

36- با خود صادق بودن

صادق بودن با خودتان معمولا کار آسانی نیست. مطمئنا الان می‌پرسید که من چطور می‌توانم با خودم صادق باشم؟ صادق بودن یعنی اینکه من باید نقاط ضعف خودم را شناسایی کنم، این نقاط ضعف درون هر کدام از شما نقاط بسیار حساس و مهمی هستند آنها گاهی می‌توانند روح شما را نیز تخریب کنند. البته اگر اجازه بدهید که روی شما تاثیر بگذارند. اما به هیچ عنوان نباید اجازه دهیم که این نقاط ضعف روی ما تاثیر بگذارند، اما چطور؟ خب ببینید افرادی موفق هستند که می‌پذیرند یک فرد نمی‌تواند در همه کارها مهارت داشته باشد. خب حالا چگونه نقاط ضعفمان را از بین ببریم! من هم مثل تمامی شما نقاطی در وجودم بوده است که در آنها ضعف داشته‌ام و گاها هم مرا اذیت کرده است و از بعضی مراحل زندگی مرا عقب انداخته است یا از مسیر موفقیت مرا برای مدتی باز نگه داشته است، من سعی کردم که آن نقاط دیگر وجود نداشته باشند، اما چطور! خیلی وقت گذاشتم خیلی سختی کشیدم، خیلی مراحل را پشت سر گذاشتم تا فهمیدم که نباید اینقدر به خودم سخت بگیرم، اصلا نباید به چیزهایی توجه کنم که در آن‌ها ضعف دارم. اصلا فکر کنم که چنین نقاطی وجود ندارند و در عوض به مهارت‌ها و کارهایی توجه کنم که در آنها استعداد داشتم. این بود کلید موفقیت من…

آموزش اصول تجارت

37- دور کردن استرس و اضطراب از خود

خوب در خاطرم دارم جایی این مطلب را خواندم که نوشته بود مطالعه‌ای که توسط دانشگاه کالیفرنیا انجام شده است حاکی از آن است که ۷۲٪ از کارآفرینان تحت تأثیر برخی موارد از بهداشت روان قرار دارند. از این رو استرس و اضطراب نقش بسزایی در این آمار دارند. من نمی‌گویم که اضطراب و استرس هیچ‌گاه نباید وجود داشته باشد اما، باید آن اضطراب و استرس را به خوبی درک کنید و بتوانید با آن کنار بیایید. من خودم هم استرس‌های فراوانی در مراحل زندگی خودم داشتم اما سعی کردم که آنها را درک کنم و درک کردن آنها به من کمک می‌کرد که قبل از اینکه استرس مرا دچار مشکل کند با آن مقابله کنم. اما این راهم بگویم که بعضی از اضطراب‌ها خوب هستند و به ما در مسیر موفقیت کمک هم می‌کنند اما باید بتوانیم با درک درست هر کدام به خوبی با آنها کنار بیاییم. اگر هم به تنهایی ممکن نیست می‌توانید به دنبال یک متخصص استرس باشید، یک مشاور بگیرید و به راحتی با او صحبت کنید و از مشکلات رد شوید.

38- پرداختن به رشد شخصی بیشتر از تجارت

هیچ تاجر موفقی وجود ندارد که بدون رشد شخصی خودش به مدارج بالای موفقیت برسد، این یکی از اصول تجارت موفق است. در واقع من که یک تاجر موفق هستم همیشه سعی داشتم از قدرت و اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشم تا مسیر موفقیتم برایم راحت‌تر شود. این موضوع گفتنش بسیار راحت است اما در عمل کار راحتی هم به حساب نمی‌آید. هسته اصلی موفقیت هر شخص در درون خود اوست. این مورد به ما در موفقیت کمک بسیاری می‌کند. ما باید سعی کنیم نقاط قوت خودمان را به حداکثر برسانیم و در این راه حتما سعی داشته باشیم از آدم‌های موفق اطرافمان راهنمایی بگیریم تا در مسیرمان هیچ‌گونه مشکلی پیش نیاید.

39- درک روش تصمیم گیری

من همیشه در جستجوی این بودم که بازرگانان موفق در مورد تصمیم گیری خودشان چه چیزهایی می‌گویند و تصمیم‌هایشان بر چه مبنایی بوده است. سعی داشتم که فرآیند‌هایی که آنها انجام می‌دادند را با دقت انجام دهم. شاید در ابتدا کمی کار سختی به نظر می‌رسید اما با گذشت زمان باعث افزایش اعتماد به نفس در من می‌شد.

اصول بازرگانی موفق

40- کار کردن روی مهارت‌های مردمی خود

اگر مهارت‌های مردمی شما ناکافی باشد، زندگی برایتان دشوار خواهد بود. به هر حال یکی دیگر از اصول تجارت موفق این است که شما باید در مقطعی با مردم سر و کار داشته باشید و بلد باشید که چگونه با آن‌ها به خوبی رفتارکنید. مهارت‌های ضعیف شما در این مورد باعث می‌شود که اعتماد مردم از شما کم شود و تجارت شما ضرر و زیان ببیند. افراد زیادی هستند که سالانه میلیاردها دلار برای کسب و کار و تجارت خود هزینه می‌کنند اما از نظر من قبل از این هزینه باید بر روی زبان بدن و رفتار و معاشرت با مشتری خود متمرکز شوند.

41- درک نیاز به ایثار

از هر تاجر موفقی در این باره سوال کنید این را به شما می‌گوید که برای موفقیت، باید نیاز به فداکاری را درک کنید. از نظر من این امر مربوط به زندگی اجتماعی، اوقات فراغت و سرگرمی شما می‌شود. بینید شما باید حتی برای دستیابی به تجربه و برای ادامه کار دستمزد خود را کاهش دهید. عدم تمایل به فداکاری، فقدان اشتیاق و تعهد را نشان می‌دهد.

42- برنامه ریزی برای هر جنبه از زندگی خود

برنامه ریزی هم جزء مهم‌ترین موارد اصول تجارت موفق و یا هر زمینه دیگر می‌باشد. برنامه ریزی برابر با ساختار است و هیچکدام از ما بدون آن موفق نخواهیم شد. منظور من از برنامه ریزی برنامه برای همه چیز است برنامه ریزی زمان خواب، برنامه ریزی زمان غذا خوردن و برنامه ریزی برای انجام کارها.

ترفندهای تجارت

43- خود را تغذیه کردن

من اگر روزانه سوخت مناسب بدنم را تامین نکنم اختلالات زیادی در فعالیت بدنی من ایجاد خواهد شد. شما نباید به علت حجم کاری زیاد نیازهای تغذیه‌ای خودتان را نادیده بگیرید. زیرا تاثیر منفی که بر بدن شما می‌گذارد باعث خواهد شد که توانایی فکری را هم از شما بگیرد در واقع ضعف بدنی باعث ضعف فکری شده و در نتیجه ضعف در موفقیت را به دنبال خواهد داشت. شما باید متعهد شوید که هر روز یک زمان رها کردن و کنار گذاشتن ثابت در کار داشته باشید، هنگام شب کاهش نور مصنوعی را فراموش نکنید. تکنیک‌های زیادی برای آرامش بخشیدن به روح و جان وجود داردند که من برخی از آنها را می‌گویم تا استفاده کنید. این تکنیک‌ها شامل ورزش، مدیتیشن، تغذیه سالم، پرهیز از قند و کافئین می‌باشند و در واقع هر نوع کاری که به شما آرامش می‌بخشد و باعث می‌شود کمی آرامش بگیرید و از دنیای کسب و کار خود برای مدتی دور شوید.

44- برای خود وقت گذاشتن

درست است که در این راه باید بسیار وقت گذاشته شود و برای رسیدن به موفقیت و رعایت اصول تجارت موفق باید تلاش‌های بسیاری کرد اما نباید هیچوقت از خودتان غافل شوید. شما نباید کل زندگیتان را وقف کار و تجارت کنید. باید در جدول برنامه ریزی خود ساعت‌های مشخصی را برای وقت گذاشتن خود و دستیابی به آرامش قرار دهید. شما باید ذهن خود را مجبور کنید تا برای جلوگیری از خستگی به چیز دیگری فکر کند و به این توجه داشته باشید که دوست دارید چه کاری انجام دهید و معمولاً چه مدت طول می‌کشد. سپس آن را به صورت دقیق وارد لیست برنامه ریزی خود کنید تا همه چیز درست و با برنامه باشد. با یک برنامه ریزی دقیق و کامل ببینید که چقدر آسان‌تر از آنچه فکر می‌کنید می‌شود هم کار کرد و خسته نشد و هم تفریح داشت و به خود رسید.

آموزش آیین سخنرانی و سخنوری قسمت پنجم

مذاکره به شیوه آمریکایی- مازیار میر

سیستم تبلیغات و کسب درآمد پاپ آی پی

کار ,موفق ,هم ,تجارت ,موفقیت ,کنم ,برنامه ریزی ,است که ,کنید و ,را به ,تجارت موفق

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حفاظ آکاردئون autelds708 خرید مستقیم مخزن پلی اتیلن از کارخانه روانشناسی دانلود فیلم جدید, دانلود فیلم خارجی | آپارات بهترین کلینیک دامپزشکی حیوانات خانگی و اهلی در مشهد کار دله هنوزم که هنوزه دوسش دارم دکادیزاین تعزیه اصفهان دعانویسی و سركتاب و احضار